logo indigo nails - pl

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania

  • współpraca przy opracowywaniu i wdrażaniu planu marketingowego
  • efektywne wprowadzenie na rynek nowych produktów, odpowiedzialność od briefu po realizację działań
  • współtworzenie, implementacja oraz realizacja zadań w ramach strategii marketingowej oraz komunikacji rynkowej Spółki
  • ścisła współpraca z Działem Sprzedaży Krajowej i Zagranicznej w realizacji celów sprzedażowych, poprzez wsparcie produktowe i marketingowe
  • organizowanie i koordynowanie kampanii promocyjnych produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy
  • przygotowywanie tekstów reklamowych, publikacji oraz prezentacji i filmów multimedialnych
  • zarządzanie treścią strony www
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • współpraca z wykonawcami (dostawcy usług, agencje reklamowe i kreatywne)
  • raportowanie wyników działań oraz kontrolowanie budżetu
  • monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów na rynku i testowanie nowych rozwiązań

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu zarządzania, marketingu
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność budowania świadomości marki u klientów
  • doświadczenie z zakresu marketingu, zarządzania produktem i działań wspierających sprzedaż
  • umiejętność prowadzenia prezentacji multimedialnych
  • inicjatywa, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji zadań
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

Mile widziane:

  • samodzielność w prowadzeniu projektów
  • umiejętność planowania
  • wysoka kultura osobista
  • zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • aktywny wpływ na swój rozwój i rozwój struktur firmy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w centrum Łodzi

proces rekrutacji

To Twój pierwszy krok do kariery w INDIGO! Nie zwlekaj! Kliknij przycisk DOŁĄCZ DO NAS i aplikuj na wybrane przez siebie stanowisko.

Spotkajmy się

Jeśli otrzymasz od nas zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną – to świetnie! Nie możemy się doczekać, aby poznać Cię bliżej i porozmawiać o wspólnej przyszłości.

ZACZYNAMY!

Gratulujemy! Udało się! Właśnie rozpoczynasz swoją fascynującą przygodę z INDIGO NAILS LAB. Przed Tobą wiele niebanalnych projektów i zadań kreatywnych. Powodzenia!

chcesz spróbować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk “DOŁĄCZ DO NAS”.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Indigo Nails z siedzibą w Łodzi (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))." Informujemy, że Administratorem danych jest Indigo Nails z siedzibą w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 3/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

dołącz do nas