logo indigo nails - pl

Graphic Designer

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania

  • przygotowywanie materiałów graficznych (głównie digital) na potrzeby promocji marki w social mediach
  • dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych
  • ścisła współpraca z działem marketingu i PR

Oczekiwania:

  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad projektowania graficznego na potrzeby social media
  • umiejętność wizualnego zarządzania informacjami
  • znasz trendy obowiązujące w internecie i social mediach
  • dobra znajomość pakietu Adobe
  • wyczucie estetyczne i kreatywność
  • znajomość typografii i szósty zmysł w kwestii kolorów i kompozycji
  • dokładność, staranność i zwracanie uwagi na detale
  • umiejętność komunikacji, prezentowania swoich pomysłów oraz pracy zespołowej
  • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • praca stacjonarna (nie interesują nas oferty zdalnej współpracy!)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w interesującym, pełnym pasji zespole
  • pracę w firmie, w której nie ma czasu na nudę, stagnację i zawodowy marazm
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • dobrą kawę, wygodne krzesło i mnóstwo możliwości do pokazania, jakim fajnym jesteś specjalistą :)

Bardzo ciekawi nas Twoje portfolio! Pamiętaj żeby dołączyć je do CV, zgłoszenia bez portfolio nie będą brane pod uwagę.

proces rekrutacji

To Twój pierwszy krok do kariery w INDIGO! Nie zwlekaj! Kliknij przycisk DOŁĄCZ DO NAS i aplikuj na wybrane przez siebie stanowisko.

Spotkajmy się

Jeśli otrzymasz od nas zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną – to świetnie! Nie możemy się doczekać, aby poznać Cię bliżej i porozmawiać o wspólnej przyszłości.

ZACZYNAMY!

Gratulujemy! Udało się! Właśnie rozpoczynasz swoją fascynującą przygodę z INDIGO NAILS LAB. Przed Tobą wiele niebanalnych projektów i zadań kreatywnych. Powodzenia!

chcesz spróbować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk “DOŁĄCZ DO NAS”.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Indigo Nails z siedzibą w Łodzi (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))." Informujemy, że Administratorem danych jest Indigo Nails z siedzibą w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 3/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

dołącz do nas